KONST / Litografier / Färglitografi 15903232
nr 1590 3232
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 758/1600. Färglitografi, bildmått: 57x73 cm, yttermått inklusive ram: 77x90 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
måndag 15 januari 2024
kl 20:46:46
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien